Skrin
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKRIN, i form av bok med målad figural dekor, cigarrask med inläggningar av pärlemor, skrin i plåt med dekor i art noveau/stil, de förra från tidigt 1900-tal och den senare från 1900-talets andra hälft
Alla ej kompletta, bruks- och åldersrelaterat slitage
417948
2016-11-01