Ljusstakar

Ljusstakar
Ljusstakar

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1800-talets slut, brons med mellandel i målat porslin, höjd ca 27 cm

Smärre slitage

417949

2016-11-01