Soffbord 1960-tal

Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal

Klubbat för:

3 800 SEK

2 000 SEK

SOFFBORD, 1960-tal, underrede i teak, lätt mörktonat glas, höjd ca 50, 138x69 cm

Skivan med smärre ytrepor

417982

2016-11-03