Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANSELM DAHL (1900-tal): Höstlandskap, signerad, olja på duk, ca 60x80 cm

418000

2016-11-13