Fåtöljer djuphäftad klädsel
2016-11-03
418004
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets början, stomme i betsad bok, djuphäftad klädsel, sitthöjd 40 cm
Klädsel med slitage och mindre fläckar