Spegel empire

Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, empire, 1800-tal, dekor med fleuroner, små voluter på sidorna, förgylld, höjd ca 119, bredd 78 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage.

418013

2016-11-03