Konsolbord Louis XVI-stil

Konsolbord Louis XVI-stil
Konsolbord Louis XVI-stil
Konsolbord Louis XVI-stil
Konsolbord Louis XVI-stil
Konsolbord Louis XVI-stil
Konsolbord Louis XVI-stil
Konsolbord Louis XVI-stil
Konsolbord Louis XVI-stil
Konsolbord Louis XVI-stil
Konsolbord Louis XVI-stil

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KONSOLBORD, 1800-tal, Louis XVI-stil, med profilerad stenskiva, bemålat, delvis förgyllt, skuren dekor och pastellage, höjd ca 75, 85x42 cm

Skiva med nagg, senare bemålat, sprickar

418016

2016-11-04