Provdockor 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PROVDOCKOR, 5 st, 1900-talets andra hälft, klädda i filt, höj- och sänkbara

3 knoppar saknas, bruksslitage, smärre ytskador

418020

2016-11-04