Byrå gustaviansk stil
2016-11-04
418023
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BYRÅ, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, profilerad stenskiva, fanérad i flertalet träslag, patinerade beslag i mässing, dekor av intarsia, höjd ca 82, 110x50 cm
Nyckel saknas, låst, smärre ytskador