Stol

Stol
Stol
Stol
Stol
Stol
Stol
Stol
Stol
Stol
Stol
Stol
Stol

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STOL, sengustaviansk, 1700/1800-tal, träskuren dekor samt sfinxer i pastellage, bär Stockholms stolmakarämbetes etikett, sitthöjd ca 48, bredd 50 cm

Bortagen färg, omfattande bruks- och åldersrelaterat slitage

418032

2016-11-01