Skrivbord nyrenässans

Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, fanérat i valnöt, skuren dekor, skiva klädd i imitationsläder, en sarg med lådor, en sarg med blindlådor, höjd ca 79, 134x89 cm

Nyckel saknas, slitage, ytskador

418039

2016-11-04