Skrivbord nyrenässans
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, fanérat i valnöt, skuren dekor, skiva klädd i imitationsläder, en sarg med lådor, en sarg med blindlådor, höjd ca 79, 134x89 cm
Nyckel saknas, slitage, ytskador
418039
2016-11-04