Karmstol

Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARMSTOL, rokokostil, 1900/2000-tal, träskuren dekor, stoppad klädsel med lös dyna, sitthöjd ca 52, bredd 74 cm

Smärre slitage

418040

2016-11-01