Vägglampa art deco

Vägglampa art deco
Vägglampa art deco
Vägglampa art deco
Vägglampa art deco
Vägglampa art deco
Vägglampa art deco

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGLAMPA, antikiserande motiv, grönpatinerad metall, elektrifierad, 1930/40-tal, bredd 50, höjd 24 cm.

Smärre slitage

418056

2016-11-03