Vikskärm

Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VIKSSKÄRM, 1960-70-tal, motiv med fåglar och växter, fiberskivor med fräst försänkt dekor samt målad, höjd ca 148, total längd 240 cm (varje enhet ca 40 cm).

Krackelyr, bruks- och åldersrelaterat slitage

418061

2016-11-01