Vikskärm
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VIKSSKÄRM, 1960-70-tal, motiv med fåglar och växter, fiberskivor med fräst försänkt dekor samt målad, höjd ca 148, total längd 240 cm (varje enhet ca 40 cm).
Krackelyr, bruks- och åldersrelaterat slitage
418061
2016-11-01