Tema allmoge bonad

Tema allmoge bonad
Tema allmoge bonad
Tema allmoge bonad
Tema allmoge bonad
Tema allmoge bonad
Tema allmoge bonad
Tema allmoge bonad
Tema allmoge bonad

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LARSHANS PER PERSSON (Björkberg, 1820-1879): "De tio jumfrur som woro af lika sinnen fem visa och fåvitska fem", signerad och daterad PPS 1854, målad på väv, ca 59x135 cm

Uppfodrad, smärre skador och fläckar

418062

2016-11-03