Idun Lovén akvarell

Idun Lovén akvarell
Idun Lovén akvarell
Idun Lovén akvarell
Idun Lovén akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

IDUN LOVÉN (1917-1990): Motiv från Ville France, signerad och daterad 1955, akvarell, 50x63 cm

Mindre revor och ytskador

418064

2016-11-03