Soffbord i teak

Soffbord i teak
Soffbord i teak
Soffbord i teak
Soffbord i teak
Soffbord i teak
Soffbord i teak
Soffbord i teak
Soffbord i teak
Soffbord i teak
Soffbord i teak

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SOFFBORD, 1960-tal, "Micado", Engström och Myrstrand, teak, höjd 50, 66x100 cm

Mindre slitage

418087

2016-11-03