Armbindel Danmarks Mostandbevegelses
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARMBINDEL, 1940-tal, Danmarks Mostandbevegelses, i blå, vit och röd textil med fastsydd medaljon präglad med danska riksvapenet, vita bandet proderat med M.I., medföljer gör mössmärke med danska riksvapnet
Bruksslitage
418127
2016-11-03