Armbindel Danmarks Mostandbevegelses

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARMBINDEL, 1940-tal, Danmarks Mostandbevegelses, i blå, vit och röd textil med fastsydd medaljon präglad med danska riksvapenet, vita bandet proderat med M.I., medföljer gör mössmärke med danska riksvapnet

Bruksslitage

418127

2016-11-03