Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ÄGG, silver, emaljarbete, 1900-talets senare del, invändigt förgylld, höjd 13,5, diameter 9,5 cm, vikt ca 500 g
Tydliga spår av borttagna stämplar, ägg med buckla
418150
2016-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här