Klubbat för:
2 000 SEK
2 000 SEK
GÜBELIN SKYLTUR, Select-O-Time, med världstider, omkring 1960-tal, märkt i verk/urtavla, vitt verk, ankargång, silverfärgad urtavla med streck, fodral av förgylld mässing, höjd 6, diameter 12 cm
418153
2016-11-04