Matgrupp
2016-11-04
418157
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MATGRUPP, 5 dlr, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, stoppade sitsar, bordets höjd 72, diameter 106 iläggsskiva 30 cm medföljer
Slitage, färgbotfall