Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ULF GREDER (född 1949): (2) "Boulespelarna" och "The Cricketers" signerad Ulf Greder, 96/360 resp. 10/360, färglitografi, 49x60 resp.50,5 x 58 cm
418165
2016-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här