Karl Axel Persson

Karl Axel Persson
Karl Axel Persson

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor, signerad K. A. Persson -79, färglitografi, 104/385,
bildmått ca 57x41 cm

418166

2016-11-04