Karl Axel Pehrson
2016-11-04
418168
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor, signerad K. A. Persson -82, färglitografi, 276/385,
bildmått ca 42x54 cm