Takarmatur Orrefors

Takarmatur Orrefors
Takarmatur Orrefors
Takarmatur Orrefors
Takarmatur Orrefors
Takarmatur Orrefors
Takarmatur Orrefors

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKARMATUR, Orrefors, 1940/50-tal, pressglas, metall och mässing, höjd ca 60 cm, diameter 46 cm

Glasstag saknas kring arm, lös glaskåpa med nagg

418172

2016-11-04