Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOPPSLEV, silver, Frankrike 1700-tal, svarvat träskaft, kupa i förgyllt silver med infattat mynt, Louis XV, 1731, otydlig stämpel, längd 44 cm.
Smärre slitage på förgyllning
418175
2016-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här