Soppslev silver Frankrike

Soppslev silver Frankrike
Soppslev silver Frankrike
Soppslev silver Frankrike
Soppslev silver Frankrike
Soppslev silver Frankrike
Soppslev silver Frankrike
Soppslev silver Frankrike
Soppslev silver Frankrike

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOPPSLEV, silver, Frankrike 1700-tal, svarvat träskaft, kupa i förgyllt silver med infattat mynt, Louis XV, 1731, otydlig stämpel, längd 44 cm.

Smärre slitage på förgyllning

418175

2016-11-04