Bertil Fridhagen sminkbord

Bertil Fridhagen sminkbord
Bertil Fridhagen sminkbord
Bertil Fridhagen sminkbord
Bertil Fridhagen sminkbord
Bertil Fridhagen sminkbord
Bertil Fridhagen sminkbord
Bertil Fridhagen sminkbord
Bertil Fridhagen sminkbord

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERTIL FRIDHAGEN, Bodafors, 1960-tal, toilettebord i teak, dubbla hurtsar med mellanvarande hyllplan, tredelad väggspegel, höjd 70, 165x40 cm

Visst slitage

418177

2016-11-04