Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BERTIL FRIDHAGEN, Bodafors, 1960-tal, toilettebord i teak, dubbla hurtsar med mellanvarande hyllplan, tredelad väggspegel, höjd 70, 165x40 cm
Visst slitage
418177
2016-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här