Waldemar Sjölander litografi
Vollendet
2016-11-04
418207
| Höchstes Gebot | 850 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
WALDEMAR SJÖLANDER (1906-1988), Kvinna i folksamling, signerad, 35/50, litografi, ca 64x45 cm