Edith Gert oljemålning

Edith Gert oljemålning
Edith Gert oljemålning
Edith Gert oljemålning
Edith Gert oljemålning
Edith Gert oljemålning
Edith Gert oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

2 000 SEK

EDITH GERT (1906-1983): Rumskomposition med läsande kvinna, signerad E Gert, olja på duk, 78 x 64 cm

418209

2016-11-06