Spegellampetter 1 par
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGELLAMPETTER, 1 par, 1800-talets slut, nyrokoko, förgylld och bronserad dekor, ca 50x53 cm
Renoverade, kompletterade, omarbetade, spegelglas med åldersfläckar/skador, slitage/bortfall
418216
2016-11-04