Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRÄDGÅRDSBORD, 1900-talets slut, underrede i bemålat gjutjärn, profilerad stenskiva, höjd ca 75, diameter 80 cm
Delvis korroderat, smärre nagg
418245
2016-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här