Trädgårdsbord 1900-talets slut

Klubbat för:

2 400 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

TRÄDGÅRDSBORD, 1900-talets slut, underrede i bemålat gjutjärn, profilerad stenskiva, höjd ca 75, diameter 80 cm

Zustandsbeschreibung

Delvis korroderat, smärre nagg

418250

2016-11-05