Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
TRÄDGÅRDSBORD, 1900-talets slut, underrede i bemålat gjutjärn, profilerad stenskiva, höjd ca 75, diameter 80 cm
Zustandsbeschreibung
Delvis korroderat, smärre nagg
418250
2016-11-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner