Bordspendyl Louis XVI-stil

Bordspendyl Louis XVI-stil
Bordspendyl Louis XVI-stil
Bordspendyl Louis XVI-stil
Bordspendyl Louis XVI-stil
Bordspendyl Louis XVI-stil
Bordspendyl Louis XVI-stil
Bordspendyl Louis XVI-stil
Bordspendyl Louis XVI-stil
Bordspendyl Louis XVI-stil
Bordspendyl Louis XVI-stil

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BORDSPENDYL, på piedestal, Tyskland, 1900-talets slut, Louis XVI-stil, urverket märkt FHS, fanérat i rot, förgyllda beslag, urtavla med emaljerade romerska siffror, total höjd 183 cm, pendel och nyckel finns

418272

2016-11-04