Trattgrammofon Zonophone

Trattgrammofon Zonophone
Trattgrammofon Zonophone
Trattgrammofon Zonophone
Trattgrammofon Zonophone
Trattgrammofon Zonophone
Trattgrammofon Zonophone
Trattgrammofon Zonophone
Trattgrammofon Zonophone
Trattgrammofon Zonophone
Trattgrammofon Zonophone
Trattgrammofon Zonophone
Trattgrammofon Zonophone

Klubbat för:

3 600 SEK

2 000 SEK

ZONOPHONE, trattgramofon, 1900-talets första hälft, märkt Zonophone, trattens diameter 53 cm

Lackskador, slitage

418284

2016-11-04