VÄGGSPEGEL 1800-tal kinesiserande dekor

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

VÄGGSPEGEL, omkring 1800, svartmålad med Kinesiserande dekor och bronsering, blyat glas, 70x60 cm

Ytslitage och mindre färgbortfall

418285

2016-11-04