Trädgårdsurna Louis XVI-stil
Valmis
2016-11-04
418292
| Korkein tarjous | 1 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
TRÄDGÅRDSURNA, med lock, 1900-talets slut, Louis XVI-stil, bemålad terracotta, höjd ca 80 cm
Enstaka nagg