Trädgårdsurna Louis XVI-stil

Trädgårdsurna Louis XVI-stil
Trädgårdsurna Louis XVI-stil
Trädgårdsurna Louis XVI-stil
Trädgårdsurna Louis XVI-stil
Trädgårdsurna Louis XVI-stil
Trädgårdsurna Louis XVI-stil

Klubbat för:

1 300 SEK

1 500 SEK

TRÄDGÅRDSURNA, med lock, 1900-talets slut, Louis XVI-stil, bemålad terracotta, höjd ca 80 cm

Enstaka nagg

418292

2016-11-04