Ordensring fingerborg 18 k guld hänge 14 k guld
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ORDENSRING, FINGERBORG, 18 k guld, HÄNGE, 14 k guld, ringstorlek ca 23 mm, fingerborgen med glastopp stämplad 1916, hänget med vy från New York med tvåsmå rubiner, vikt ring och fingerborg ca 10 g, hänget ca 6 g
Ring med slitage
418302
2016-11-20