Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KURT CARENDI (1905-1971): Två barn, signerad Carendi, olja på duk uppfäst på pannå, ca 41x32 cm
418308
2016-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här