Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HARRY BOOSTRÖM (1917-1996): Komposition i grönt och rött, signerad och daterad Booström -55, numrerad 48/55, färgserigrafi, 34x46 cm
Med dedikation, gulnader, oramad
418320
2016-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här