Harry Booström Konkret komposition

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HARRY BOOSTRÖM (1917-1996): Komposition i grönt och rött, signerad och daterad Booström -55, numrerad 48/55, färgserigrafi, 34x46 cm

Med dedikation, gulnader, oramad

418320

2016-11-04