Torsten Thunberg

Torsten Thunberg
Torsten Thunberg
Torsten Thunberg
Torsten Thunberg
Torsten Thunberg
Torsten Thunberg

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TORSTEN THUNBERG (1900-tal): ´´Solnedgång´´, signerade Thunberg, olja på duk, ca 104x125 cm

418336

2016-11-04