Klubbat för:
32 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
KURT ØSTERVIG, dagbädd, 1900-talets mitt, teak, brännmärkt Jason Danmark, skyltmärk UD R 18757, längd ca 200 cm bredd 80 cm
Torkad stoppning, slitage
418370
2016-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här