Kurt Östervig dagbädd

Kurt Östervig dagbädd
Kurt Östervig dagbädd
Kurt Östervig dagbädd
Kurt Östervig dagbädd
Kurt Östervig dagbädd
Kurt Östervig dagbädd
Kurt Östervig dagbädd
Kurt Östervig dagbädd
Kurt Östervig dagbädd
Kurt Östervig dagbädd
Kurt Östervig dagbädd
Kurt Östervig dagbädd
Kurt Östervig dagbädd
Kurt Östervig dagbädd

Klubbat för:

32 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

KURT ØSTERVIG, dagbädd, 1900-talets mitt, teak, brännmärkt Jason Danmark, skyltmärk UD R 18757, längd ca 200 cm bredd 80 cm

Torkad stoppning, slitage

418370

2016-11-04