Antonio Saura akvatint

Antonio Saura akvatint
Antonio Saura akvatint

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANTONIO SAURA (Spanien, 1930-2001): Komposition ur Serie Novisaurias, 1969, signerad Saura, numrerad 26/50, akvatintetsning, ca 72x53 cm

418409

2016-11-04