Ljuskrona oscariansk

Ljuskrona oscariansk
Ljuskrona oscariansk
Ljuskrona oscariansk
Ljuskrona oscariansk
Ljuskrona oscariansk
Ljuskrona oscariansk

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSKRONA, 1800-talets slut, oscariansk, för 8 ljus, förgylld stomme, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 74, diameter 50 cm

418421

2016-11-04