Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LJUSKRONA, 1800-talets slut, oscariansk, för 8 ljus, förgylld stomme, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 74, diameter 50 cm
418421
2016-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här