Piedestal med ytterfoder rokokostil

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIEDESTAL, med YTTERFODER, flintgods, 1900-talets början, rokokostil, polykromt glaserad, dekor av putti, total höjd ca 117

Ytterfodret med lagningar

418426

2016-11-04