Birgitt Forsell oljemålning

Birgitt Forsell oljemålning
Birgitt Forsell oljemålning
Birgitt Forsell oljemålning
Birgitt Forsell oljemålning
Birgitt Forsell oljemålning
Birgitt Forsell oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

1 200 SEK

BIRGIT FORSELL (född 1909): Ballerina, signerad Birgit Forsell, olja på duk, ca 27,5x22 cm

418435

2016-11-04