Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CURT CLEMENS (1911-1947): Flicka och kaffekanna signerad och daterad Clemens 1942, olja på pannå, ca 35x25 cm
UTSTÄLLD: Kalmar Konstmuseum
418439
2016-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här