Curt Clemens oljemålning

Curt Clemens oljemålning
Curt Clemens oljemålning
Curt Clemens oljemålning
Curt Clemens oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CURT CLEMENS (1911-1947): Flicka och kaffekanna signerad och daterad Clemens 1942, olja på pannå, ca 35x25 cm
UTSTÄLLD: Kalmar Konstmuseum

418439

2016-11-04