Sigurd Möller oljemålning

Sigurd Möller oljemålning
Sigurd Möller oljemålning
Sigurd Möller oljemålning
Sigurd Möller oljemålning
Sigurd Möller oljemålning
Sigurd Möller oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIGURD MÖLLER (1895-1984): Solbadare, signerad och daterad S Möller -67, olja på duk, ca 46x74 cm

418444

2016-11-04