Skärbrädor Rörstrand

Skärbrädor Rörstrand
Skärbrädor Rörstrand
Skärbrädor Rörstrand
Skärbrädor Rörstrand
Skärbrädor Rörstrand
Skärbrädor Rörstrand
Skärbrädor Rörstrand
Skärbrädor Rörstrand
Skärbrädor Rörstrand
Skärbrädor Rörstrand

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

RÖRSTRAND, 2 st skärbrädor, 1950-tal, handmålat porslin, stämplade Rörstrand Sweden, 36x12 cm

Krackelyr, mickronagg

418452

2016-11-04